phone (8 5) 2403858
email info@technoterma.lt
Sveiki atvykę į Technoterma

Nuo 1998 metų savo klientams UAB Technoterma siūlo kompleksinį paslaugų paketą – nuo projekto rengimo ir specializuotų statybos darbų įgyvendinimo iki statinio inžinerinių sistemų priežiūros. Įmonės teikiamų paslaugų kokybę ir dėmesys Užsakovo projektams užtikrina ilgametį bendradarbiavimą ir tęstinumą Užsakovams plečiant ar renovuojant savo objektus. Mūsų veikloje naudojame tik kokybiškas vietinių ir užsienio gamintojų medžiagas bei įrangą, be to, visada siūlome Užsakovams patraukliausius kokybės ir kainos sprendimus, paremtus mūsų patirtimi bei kompetencija.

Įmonės veiklos kryptys – inžinerinių sistemų projektavimo, įrengimo, techninio aptarnavimo/priežiūros darbaiicon Projektuojame

Ruošiame visų statinių kategorijų specialių statybos darbų dalių bei procesų valdymo ir automatizacijos projektus. Įmonės projektuotojai reguliariai praeina apmokymus įrangos ir medžiagų gamintojų būstinėse, naudojant gautas žinias projektavimo procese. Dirbame su Užsakovais nuo projekto koncepcijos kūrimo iki projekto įgyvendinimo. Mūsų projektinė veikla apdrausta statinio projektuotojo civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.


icon Montuojame

Kvalifikuotas ir patyręs įmonės personalas atlieka ŠVOK, vandentiekio bei nuotekų, šilumos gavybos sistemų, technologinių įrenginių ir technologinių inžinerinių sistemų, inžinerinių tinklų įrengimo bei rekonstravimo darbus.


icon Aptarnaujame

Objektuose Vilniuje ir Vilniaus regione, įmonės patyrę meistrai 24 val./7 dienas per savaitę, abonentinio inžinerinių sistemų aptarnavimo sutarties pagrindu, vykdo statinių inžinerinių sistemų priežiūros darbus, reglamentuojamus LR norminių dokumentų bei įrangos gamintojų.Bendrovei suteikti atestatai Nr. 1851; T-0350; GD -0117; SND-0162; E-1503 kurie suteikia teisę atlikti būsto, viešosios paskirties statinių vidaus tinklų sistemų montavimo bei eksploatavimo darbus


Paslaugos

Įranga

ObjektaiSusisiekti su mumis
main.text_contact_map

Kontaktai

icon 1 Mokyklos g. 6, Bukiškis, LT-14182 Avižienių sen., Vilniaus r.

icon 2 +3706 86 43540; +3706 11 28843; buhalterija: +3706 18 83913

icon 2 info@technoterma.lt

icon 3UAB "Technoterma"

icon
Inžinerinės sistemos ir inžineriniai tinklai - tai bazinė infrastruktūra bet kurio statybos projekto. Jų projektavimas ir montavimas yra itin sudėtingas ir labai svarbus procesas, kuris užima daug laiko ir resursų. Bet kokios klaidos neišvengiamai paveiks pastato efektyvumą ir funkcionalumą, ir net gali pažeisti visą pastato struktūrą. Todėl nuolat stengiamės tobulėti, gilinti savo žinias ir įgūdžius profesinėje srityje ir sėkmingai dalintis jomis su savo užsakovais.