Apie mus

UAB Technoterma veikti pradėjo dar 1998-aisiais metais, o jau 2002 metais LR Aplinkos ministerijos atestuota teikti:

  • būsto, viešosios paskirties, gamybos statinių projektų šildymo ir vėdinimo bei oro kondicionavimo sistemų montavimo darbus;

  • įmonė atestuota teikti elektros montavimo, instaliavimo, derinimo darbus;

  • įrengti santechnikos, šildymo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų bei gaisro prevencijos ir gesinimo įrangą ir sistemas;

  • diegti elektroninių ryšių (telekomunikacijų), procesų valdymo sistemas ir jų automatizaciją;

  • plėsdama savo veiklą, įmonė gavo teisę įrengti gamtinių dujų eksplotavimo įrenginius.

UAB Technoterma viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo siūlyti orinio šildymo paslaugas, kurias pasirinko tiek pramonės įmonės, tiek visuomeninių, administracinių ir gyvenamųjų namų šeimininkai. Plėsdama savo veiklą ir veržliai augdama, įmonė jau įsitvirtino Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje bei Kazachstane.

Dėka kompanijoje dirbančių kompetetingų, veržlių, ir ambicingų profesionalų, užsitarnavome patikimo ir lojalaus partnerio vardą. Nuolat ieškome naujų sprendimų, keliame darbuotojų kvalifikaciją, ir periodiškai atnaujiname teikiamų paslaugų spektrą taip gerindami tiek darbų kokybę, tiek teikiamų paslaugų inovatyviškumą. Pilnai atsakome už teikiamų paslaugų kokybę, nes naudojame tik modernią, patikimų partnerių įrangą.

Mūsų specialistai pasirengę Jus pakonsultuoti, suderinti būsimų pastatų šildymo ir vėdinimo sistemų projektus, bei atlikti visus reikalingus montavimo ir priežiūros darbus.